NEW Sunon PMD2409PMB4-A 90*90*38mm 24V 4.3W 3pin fan
  • Model: NEW Sunon PMD2409PMB4-A 90*90*38
  • 1000 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Description
size:90*90*38mm
model No: PMD2409PMB4-A
Power Connector: 3 pin