NEW SUNON PMD2407PTB1-A Inverter DC24V 4.3W 70x70x25mm 3pin cooling fan
  • Model: NEW SUNON PMD2407PTB1-A Inverter
  • 7000 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
SUNON PMD2407PTB1-A Inverter cooling fan DC24V 4.3W 70x70x25mm 3pin
Description
Brand: SUNON
Model: PMD2407PTB1-A
Ruler: "70X70X25MM"
Bearing: double ball bearing
Rated voltage: 24V
Power: 4.3W
Keep the best running time: 180000 hours
Lead: 3pin