18.5V AC Adapter Charger Compaq HP ST-C-075-18500350CT
  • Model: 18.5V AC Adapte
  • 987 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Technical Specifications:
1 AC input voltage 100-240VAC, Output 18.5V 3.5A 65W