18.5V 65W AC ADAPTER HP COMPAQ ST-C-075-18500350CT POWER SUPPLY
  • Model: 18.5V 65W AC ADAPTER
  • 986 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Item Specification
Input:AC 100-240V, 50-60Hz
Output:DC 18.5V 3.5A
Power:65W
Connecter size:Internal Diameter: 1.7mm. External Diameter: 4.8mm.
Note:Please make sure the DC output and tip size of ac adapter are accordant before you bid.
Condition:Brand new replacement ac adapter, 100% OEM compatible. Power cord included