Fuyuang FY2904000 29V 4A 116W 5.5*2.5mm AC Adapter Charger Brand Fuyuang Type AC Adapter MPN FY2904
  • Model: Fuyuang FY2904000 29V 4A 116W 5.
  • 4352 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Fuyuang FY2904000 29V 4A 116W 5.5*2.5mm AC Adapter Charger
Brand
Fuyuang
Type
AC Adapter
MPN
FY2904000
Compatible Model
FY2904000
Compatible Brand
Fuyuang
Country of Origin
China
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:29V 4A 116W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm