Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching
  • Model: Charger for 24V 4PINS WELLTRONIC
  • 5673 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc Adapter Connector Type ['4-pin'] Compatible Devices WELLTRONICS 24V 5A 4-pin WTS-2405W WTS-2405s Compatible Phone Models Charger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc AdapterCharger for 24V 4PINS WELLTRONICS 24V 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc Adapter Included Components Ac Adapter Special Feature Safety WarningAs this is an electrical item, the item must be stored correctly, and be constantly monitored. If the item appears to be overheating, please disconnect straight away. Please read the enclosed safety booklet before use.Safety WarningAs this is an electrical item, the item must be stored correctly, and be constantly monitored. If the item appears to be overheating, please disconnect straight away. Pl… See more Input Voltage 240 Volts Amperage 3 Amps Wattage 120 watts Number of Items 1 See less About this item Brand New - Input Voltage Range: AC 100V - 240V Compatible with: 24V DC 120W~ 4PINS ONLY ⚠️️ : WELLTRONICS 24V 5A 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement ✅ 4-PINS ✅ AC DC SMALL-Adapter Power ONLY
This Plug-in Class 2 Mains Transformer home wall PSU I.T.E , spare Rapid Charger switching V85 N193 R33030 p/n: , replacement ACDC adaptor power supply cord plug. ⚠️(((NOTE: Please DOUBLE CHECK the model number is matched, before placing the order. If not sure, feel free to email us. Many thanks.))) Brand New - Input Voltage Range: AC 100V - 240V Compatible with: 24V DC 120W~ 4PINS ONLY ⚠️️ : WELLTRONICS 24V 5A 4-pin WTS-2405W WTS-2405s 070-7528-7874 Replacement ✅ 4-PINS ✅ AC DC SMALL-Adapter Power ONLY ⚠️(((NOTE: Please DOUBLE CHECK the model number is matched, before placing the order. If not sure, feel free to email us. Many thanks.)))