Brand New Original LG Z355-GH40K AC Power Adapter 20V 2A 40W Charger Cord
  • Model: Brand New Original LG Z355-GH40K
  • 2323 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Specifications:
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output: 20V 2A 40W
Connector: 5.5mm * 2.5mm
Color: Black
Power Cord Cable: US Plug (OR EU, UK, AU Plug, to fit the shipping address.
Condition: Brand New, 100% Original