150W FSP FSP150-1ADE11 Delta ADP-150CB ADP-150CB BC ac adapter c
  • Model: Delta ADP-150CB
  • 5888 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
150W FSP FSP150-1ADE11 Delta ADP-150CB ADP-150CB BC ac adapter charger
Input: 100-240V, 50-60Hz~1.5A
Output: 19V 7/89/7.7.9A,[ 150W ] 4 pinb
low energy consumption
Power LED monitor
Power cable cord included
send the correct power cord fit your country.(USA,UK,EU,AU)
Battery Condition Brand New, 100% OEM composible