12V 3A Power Adapter Charger Acer NL30-120300-l1 EA1050F SAD3612
  • Model: NL30-120300-l1
  • 5888 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Key Features:
Input: 100-240V, 50-60Hz, 1.5A (fit all over the world)
Output: 12V 3A 36W
Connector: 5.5mm*2.5mm
Internal Diameter: 2.5mm
External Diameter: 5.5mm