12V 1.5A Acer A500 PSA18R-120P FSP130-RAB AC Adapter
  • Model: FSP130-RAB
  • 5888 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.0A
Output Voltage: 12V 1.5A
Power: 18W
Tip Size: 3.0mm x 1.0mm
Brand: 18W AC Adapter Charger
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Compatible models:
PSA18R-120P
FSP130-RAB
Compatible laptop models:
Acer A100 A200 A500 Tablet
Package :
1 X 12V 1.5A Acer A500 PSA18R-120P FSP130-RAB AC Adapter