100W Laptop Charger Compatible with MSI Prestige14 15 A21-100P1A A100AP05P P15 A12 E16 MS-16S8,20V/5
  • Model: 100W Laptop Charger Compatible w
  • 5622 Units in Stock
 Ask a Question
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
Add to Cart:
100W Laptop Charger Compatible with MSI Prestige14 15 A21-100P1A A100AP05P P15 A12 E16 MS-16S8,20V/5A AC Adapter Summit E13 E14 E15 MSI Summit Flip E16 E16FlipEvo Power Supply Adapter Cord
Connector Type USB Type C
Compatible Devices Compatible with MSI
Compatible Phone Models Compatible with MSI
Included Components Cable
Special Feature Lightweight Design
Input Voltage 240 Volts
Amperage 5 Amps
Wattage 100 watts
Number of Items 1
See less
About this item
AC input voltage: 100-240V 1.6A 50-60 Hz, DC output: PD 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/5A, Watt: 100W USB C Charger, Connector Size: USB-C (Type-C) Compatible with MSI Summit/Prestige laptop charger